Выступления депутатов Верховной Рады Украины

На этой странице вашему вниманию в хронологическом порядке представлены наиболее интересные выступления депутатов Верховной Рады Украины на заседаниях парламента. Гиперссылки на имени депутата, ключевых словах, названии фракции и закона ведут на страницы, на которых отобраны, соответственно, выступления данного депутата, выступления по теме данного ключевого слова, выступления членов данной фракции и выступления по теме обсуждения данного закона или постановления Верховной Рады. Эта информация также доступна в формате RSS.

Тимошенко Юлія Володимирівна

Юлія Тимошенко
Батьківщина
23/02/2017 12:06

Про визначення кандидатури Найджела Брауна до складу комісії зовнішнього контролю

Шановні колеги, я просто хотіла би, щоб всі, хто знаходяться зараз в залі, зрозуміли що відбувається. Це ж очевидні речі. Корупція в Україні на самому вищому рівні управління державою: Президент, Прем'єр-міністр, голова Національного банку, народні депутати, міністри і так далі. Для того, щоб їх проконтролювати, треба незалежного абсолютно експерта. І такий незалежний експерт був запропонований – це Роберт Сторч. Але зараз є очевидним для всіх, що Президент Порошенко, його оточення, намагаються на цю посаду зараз номінувати залежну людину, очевидно, яка буде так само отримувати бізнес-гроші. І зараз вони хочуть по суті залишити боротьбу з корупцією без контролю ззовні від тих країн, які підтримують сьогодні Україну у тому числі фінансовими ресурсами. Голосувати потрібно тільки за Роберта Сторча і ні в якому випадку за Найджела Брауна.

Ключевые слова: Коррупция.

Лещенко Сергій Анатолійович

Сергій Лещенко
Блок Петра Порошенка
23/02/2017 12:02

Про визначення кандидатури Найджела Брауна до складу комісії зовнішнього контролю

Я є так само членом антикорупційного комітету, і наш комітет розглядав лише одну кандидатуру – пана Сторча. У мене питання до іншого кандидата, який виник як з ящику Пандори в нашому сесійному залі. Пане Браун, назвіть прізвища конкретних українських політиків, з якими ви контактували, з якими ви бачилися в Києві або за кордоном. За прізвищами ви їх знаєте і назвіть, будь ласка, вголос на всю країну. Бо ви будете аудитором головного антикорупційного органу в державі, яка захлинається в корупції вже 25 років, яка розграбована вщент, і де люди, які її розграбували, сидять в цьому сесійному залі. А друге запитання. Чи не відчуваєте ви конфлікту інтересів? Бо ваша біографія – це суцільна бізнес-практика: ви працювали за наймом в бізнес-консалтингу, у вас були бізнес-клієнти, які платили вам гроші. Чи зможете бути неупередженим аудитором антикорупційного органу, якщо ваша практика перед цим була пов'язана з бізнесом?

Ключевые слова: Коррупция.

Соболєв Єгор Вікторович

Єгор Соболєв
Самопоміч
23/02/2017 12:01

Про визначення кандидатури Найджела Брауна до складу комісії зовнішнього контролю

Пане спікере, шановні колеги по парламенту, які ініціюють такий розгляд рішення, це нечувана ганьба і ідіотизм. Був проведений конкурс, відкритий конкурс. Було прийнято рішення комітету, за яке голосували представники всіх фракцій, включно з "Блоком Петра Порошенка". Були роздані документи, кандидатура була винесена на голосування в зал. Я два місяці просив Андрія Парубія повідомити мені про дату розгляду цього рішення, щоби запросити заступника Генерального інспектора Сполучених Штатів, високого посадовця, номінованого зараз новим Президентом Трампом на ще більш високу посаду. Що ви зараз робите тут? БПП, в мене є сусід по дачі. Дуже хороший хлопець. Давайте ми зараз внесемо його кандидатуру і теж будемо розглядати! У мене величезне прохання до пана Найджела Брауна, якого я бачу вперше. Вас тягнуть в величезну оборутку. Ті люди, які вас запросили і поселили в готелі, роблять вас об'єктом маніпуляцій і ганьби для всього парламенту. Не погоджуйтесь на це.

Ключевые слова: Коррупция.

Левченко Юрій Володимирович

Юрій Левченко
Позафракційний
6/09/2016 13:31

Про надання згоди на арешт судді Чауса М.О.

Знаєте, зараз під час виступів з цього приводу кілька разів лунало, що нібито вже проблема вирішена, нібито вже з жовтня все буде чудово, жодний суддя не втече, і взагалі буде чудова боротьба з корупційними суддями. Я би просто хотів звернути увагу наших шановних громадян на те, що це відверта маніпуляція і неправда, в черговий раз вас надурюють. Я хотів би зацитувати новий варіант статті 126 Конституції, який буде діяти, власне кажучи, коли зміни до Конституції вступлять в силу. Він наступним чином йде: "Без згоди Вищої ради правосуддя суддю не може бути затримано або утримано під вартою чи арештом до винесення обвинувального вироку судом за винятком затримання судді під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину." Відповідно лише в тому випадку, якщо суддю зловили на хабарі, саме в той момент, коли він його отримував, тільки тоді не потрібно знімати з нього недоторканність. А в усіх інших випадках він, так само недоторканний як був раніше, так і лишається. І так само щодо народних депутатів. Тут розповідають про хороший законопроект, щоб не випускати за кордон. Законопроект хороший, ми за нього,"Свобода" проголосує. І це не тільки що, знаєте, цей законопроект нічого невартий, бо в Конституції далі лишилась норма про недоторканність депутатів. І поки в Конституції ця норма, жодного заможного депутата посадити не реально, бо тут 95 відсотків заможних депутатів завжди встигнуть втекти, бо той законопроект, на жаль, неконституційний. Тому замість того, щоб займатися відвертими маніпуляціями, вже з першої сесії починаєте після літа знову людям брехати. Знайдіть політичну волю і змініть Конституцію, заберіть повністю недоторканність народних депутатів, суддів і Президента, і тоді покажіть справді суспільству, що ви не хочете кастовість в країні мати, як зараз, а ви справді хочете бути такі самі… такі мати права, як весь український народ.

Ключевые слова: Коррупция.

Соболєв Єгор Вікторович

Єгор Соболєв
Самопоміч
6/09/2016 13:19

Про надання згоди на арешт судді Чауса М.О.

Я прошу всіх звернути увагу на те, про сказав Голова Верховного Суду. Чауса насправді розглядали на Вищій раді юстиції і після Євромайдану. Тому що він відправляв євромайданівців за ґрати. І хоча існує спеціальне законодавство проти таких суддів, його залишили на роботі. І до Євромайдану, і після Євромайдану цей суддя використовувався для репресій в обмін на своє право брати по 150 тисяч з людей, яких він звільняв з-під варти або виправдовував. Я думаю, що це привід знову сказати слова подяки антикорупційному прокурору, Антикорупційному бюро за те, що вони почали рвати кругову поруку. Але так само привід задуматися про масштаби цієї кругової поруки. Таких, як Чаус, залишених після Євромайдану для нових репресій, для нового покривання корупції дуже багато.

Ключевые слова: Коррупция.

Лозовой Андрій Сергійович

Андрій Лозовой
Радикальна партія
6/09/2016 13:16

Про надання згоди на арешт судді Чауса М.О.

Я сподіваюсь, що зайве закликати цей зал проголосувати, підтримати подання на арешт судді Миколи Чауса. Дуже, дуже рекомендував би колегам, от в постанові, де всі матеріали почитати це. Агата Крісті так не писала, як пише наша спеціалізована Антикорупційна прокуратура. Тут в мінімальних деталях розписано те, що суддя Чаус винен, в мінімальних, до дрібниць, розписано те, як і за яких обставин він брав хабарі. Але мені видається, і я не знаю особисто жодної людини, яка, прочитавши 16 серпня новину про те, що суддю Чауса зловили на хабарі, от така, ще цей анекдот з грошима в банках скляних, які він закопував особисто, що хоч хто-небудь засумнівався. Бо усі знають ціну Чаусу і взагалі усім суддям. І мабуть найбільша наша помилка після революції гідності, що тоді ми хоча б з десяток суддів, таких як Чаус, як Бурбела, як Карабань, як Літвінова, як Дев'ятко, не повісили на Хрещатику. Тому що як у нас вершилося кривосуддя, так вершиться і далі. Той же Чаус ще до того, як був зловлений на хабарі, прославився участю у політичних репресіях, зокрема відвертим знущанням над Геннадієм Корбаном. Тут є присутні народні депутати, які зі мною були в судах. Прославився Чаус тим, що знімав арешти з рахунків Юрія Іванющенка (Юри Єнакієвського). І я на тих судах попереджав і попереджаю усіх цих подонків в суддівських мантіях, таких як Чаус. Будете сидіти усі. Поки що втік в Крим, але все одно буде в Україні нормальна влада, і доберемося до всіх.

Ключевые слова: Коррупция.

Савченко Надія Вікторівна

Надія Савченко
Позафракційний
1/06/2016 13:25

Про утворення Тимчасової слідчої комісії щодо використання офшорних компаній

З цієї трибуни звучать дуже правильні речі. Це те, що я почула. І після цих речей наступають дуже неправильні дії. Кожна влада, яка приходить, вона починає кричати про корупцію минулої влади. Не було ще жодної влади на моїй пам'яті, щоб говорила про свою корупцію. Ви всі на "Титаніку", щоб ви розуміли. Оцей парламент, який оцього скликання, ми всі на "Титаніку". І щоб ви розуміли, що ніхто з вас не випливе. Ви вже не випливете зараз, якщо проголосуєте проти цього закону, проти створення цієї комісії. Вас зараз дивиться народ. Якщо ви зараз не створите комісію, народ вже зрозумів, які ви. Якщо ви створите комісію і вона нічого не дасть, народ теж зрозуміє, які ви. У будь-якому випадку з цього корабля не втечуть навіть криси. Тому раджу не викручуватися, почніть кожен з себе, і почніть з того, що, так, як бандюки 90-х: вони крали, вони визнали це, а потім вони наїлися отак – і понесли в церкву гроші. Замоліть свої гріхи перед народом, почніть з себе, віддайте, що вам зайве і пре з пельки, і тоді народ ваш "Титанік" винесе на руках, а ви врятуєте Україну. Якщо ви цього не зробите, народ вас втопить, всю Верховну Раду, запустять такий снаряд, що ляжемо тут всі! Тому раджу почати з того, що прийміть комісію і зробіть її чесно. Це, можливо, буде перше, що зробить влада діюча для людей.

Ключевые слова: Коррупция.

Соболєв Єгор Вікторович

Єгор Соболєв
Самопоміч
1/06/2016 13:15

Про утворення Тимчасової слідчої комісії щодо використання офшорних компаній

Я хотів як голова Комітету з протидії корупції Верховної Ради поділитися кількома викликами: ми вже організовували роботу одної комісії в нашому комітеті і більше того, ми розслідували звинувачення в використанні офшорних компаній, а конкретно компанії "Intrako" одним із соратників Президента Ігорем Кононенком. І з якими проблемами ми зіштовхнулися? Ми зробили слухання в комітеті, ми запросили всіх людей, які свідчили про наявність цієї офшорної компанії і запросили самого Кононенка. Він прийшов, він дав всі відповіді на запитання і сказав, що компанія не його, а документи сфальсифіковані. Ми звернулися до інших держав, які згадувалися як місця операцій цієї офшорної компанії з проханням надати нам інформацію. До мене навіть прийшла посол однієї з цих держав і сказала: "Ви розумієте, ми не можемо вам як парламенту надати інформацію, така інформація надається або на запит правоохоронних органів, або на запит уряду". Ми звернулися до уряду і до правоохоронних органів, а далі історію ви знаєте. Прокуратура Києва стала відповідальною за розслідування цих звинувачень, а конкретно, виконувач обов'язків прокурора Києва Валендюк, який всупереч люстрації під яку він потрапив, й досі залишається на цій посаді. Він викликав народного депутата Кононенка, Кононенко дав йому свідчення і після цього прокуратура Києва закрила провадження. Коло закрилося: немає більше правоохоронних органів, немає відповідей від інших держав, а є просто слова одного посадовця проти іншого посадовця. Для того, щоби в парламенті по-справжньому ми могли розслідувати діяльність Президента і діяльність інших посадових осіб, нам обов'язково треба ухвалити Закон про тимчасові слідчі комісії. В мене прохання до мого доброго знайомого спікера парламенту Андрія Парубія. Андрію, давай зробимо це одним з пріоритетів, тому що без цього парламент не стане справжнім інструментом контролю людей за діяльністю держави. Ще одне, після закриття справи прокуратурою Києва, Національне антикорупційне бюро відкрило таке провадження і робить таке досудове розслідування. У мене величезне прохання до директора бюро Артема Ситника і до всіх детективів бюро. Друзі, прийшов ваш час, ваш час показати всьому суспільству, що створення антикорупційного бюро було ефективним рішенням для того, щоб карати корупцію топ-посадовців.

Ключевые слова: Коррупция.

Лозовой Андрій Сергійович

Андрій Лозовой
Радикальна партія
1/06/2016 12:57

Про утворення Тимчасової слідчої комісії щодо використання офшорних компаній

В той час, коли мільйони українців в такій багатій країні живуть за межею бідності, в той час, як перед пенсіонером часто стоїть вибір, що купити: хліб чи ліки, в той час, як сотні тисяч родин не знають як їм зібрати в школу своїх дітей, в цей час мільярдери, які керують країною, створюють офшорні компанії, щоб уникнути оподаткування, щоб зароблене тут, на святій багатій українській землі вивезти, Бог зна куди. Бо, мабуть, їм зовсім не болить, що далі жити... як далі буде жити Україна. Бо вони своїх дітей вчать за кордоном, бо вони мають нерухомість в Марбельї в Іспанії, на Сардинії, ще невідомо де. Вони вже і місця на кладовищах покупляли на Пер-Лашез, на Масличній горі, вони себе не пов'язують з Україною. А нам жити тут і що ми бачимо? В ці дуже важкі дні, коли дуже важка ситуація на сході, коли знову гинуть кращі з кращих, як мій земляк Микола Кулеба. Я говорив позавчора з його матір'ю, вона не може говорити спокійно, сльози їй заважають. А в цей час тут в парламенті блокується розслідування корупційних злочинів ймовірних Президента Порошенка і його найближчого оточення. В цей час ми бачимо, що влада боїться говорити правду. В цей час ми бачимо, що цілеспрямовано немає депутатів в залі, щоб не вистачило голосів за цю комісію слідчу по офшорній корупції Президента Порошенка і його найближчого оточення. То скажіть, будь ласка, чи не соромно вам, тим, хто зараз є в залі і не збирається голосувати, чи не соромно вам, хто зараз мене чує, а втік в кулуари, на курилку, до себе в кабінет, аби вас нібито тут не було і не голосувати? Чи не соромно вам перед тими, хто зараз на фронті? Чи не соромно вам перед тими, хто за вас голосував? Бо офшори – це жалюгідні пенсії, офшори – це зарплати, за які люди прожити не можуть, офшори – це зруйновані дороги, офшори – це 13 гривень на годування пацієнта в лікарні, я позавчора був у Володимирецькій лікарні, 13 гривень, 13 гривень виділяється на цілу добу, щоб годувати пацієнта, в той час як мільярди грошей звідси їдуть в Панаму, на Віргінські острови, ще невідомо куди. Люди добрі, ви не розумієте, чим це все закінчиться? Ви не розумієте, що вас винесуть так само, як винесли Януковича на вилах, до чортової матері, якщо ви не зупинитесь?! Я вас прошу, майте совість і проголосуйте. Треба бути чесними з людьми.

Ключевые слова: Коррупция, Петр Порошенко.

Ляшко Олег Валерійович

Олег Ляшко
Радикальна партія
1/06/2016 12:42

Про утворення Тимчасової слідчої комісії щодо використання офшорних компаній

Колеги народні депутати, яких не дуже багато в залі, але ті, хто є, дивуються, що нарешті на третьому тижні блокування парламентської трибуни ми маємо можливість розглянути проект Постанови про формування Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради по розслідуванню корупції і офшорів вищих посадових осіб держави: Президента України Петра Порошенка, голови Національного банку Валерії Гонтаревої, міністра фінансів України Олександра Данилюка, Першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Свинарчука (Гладковського) і цілого ряду інших осіб. Перш ніж перейти до суті постанови, я хотів би сказати щодо процедури. Навіть за часів Януковича опозиція мала право реєструвати в парламенті постанови і створювати тимчасові слідчі комісії Верховної Ради. Саме тому Конституція передбачає, що для формування слідчої комісії потрібні лише 150 голосів. Це інструмент опозиції. Сьогодні ми, опозиційна парламентська фракція, ми для того, щоб реалізувати своє конституційне право на формування слідчої комісії, ми вимушені три тижні блокувати трибуну аж до того, що приносимо розкладачки, щоб залишатись тут ночувати. Нас позбавляють можливості права реєструвати відповідний проект постанови, розглядати його в залі і голосувати за створення слідчої комісії. Це я до того кажу, що як далеко ми з вами пішли в розвитку демократії після Майдана. Я дивився статистику за часів диктатора Януковича парламент створив 8 слідчих комісій. За часів великого демократа Петра Порошенка парламент створив аж 3 слідчі комісії. При тому, що всі 8 слідчих комісій за часів диктатури Януковича були ініційовані опозицією. У мене дуже просте питання: а чого боїться нинішня влада? Чому не дати можливості права опозиції розслідувати діяльність влади? Це риторичне питання насправді. Тому що кожен громадянин України знає чого боїться влада. Бо якби влада була прозора, якби влада була чесна, якби українська нинішня влада була відповідальна, вони б не робили все для того, щоб заблокувати нашу ініціативу про розслідування корупції вищих посадових осіб влади. Тепер до суті питання. Увесь світ розслідує офшорні скандали. У цілому ряді країн високо посадовці ідуть у відставку, навіть не чекаючи розслідування. Увесь світ завдяки міжнародним розслідуванням, завдяки розслідуванням українських журналістів – і я хочу подякувати цим журналістам, які, незважаючи на тиск влади, на загрози, які становить їхнє розслідування, – вони інформують суспільство. Так от завдяки цим розслідуванням весь світ знає, що Президент України Петро Порошенко – власник офшорної компанії, при чому багато років. Голова Національного банку Гонтарева – співвласниця разом з російськими банкірами офшорних компаній. Міністр фінансів України Олександр Данилюк, займаючи посаду міністра фінансів, а до цього – заступника глави Адміністрації Президента при Порошенко, при Януковичу, по сьогоднішній день директор трьох офшорних компаній. Я нашим людям, селянам, робітникам, металургам, будівельникам, шахтарям, вчителям, лікарям, пенсіонерам, які ніколи не знали і, можливо, багато ще й досі не знає, що таке офшорні компанії, я дуже популярно поясню. Це коли тут в Україні заробляють гроші, крадуть, заробляють, займаються корупцією, виводять через різні схеми в офшорні юрисдикції для того, щоб в Україні не платить податків. Це фактично означає, що всі ті, хто має офшорні компанії, виводять гроші за кордон і не платять податків. Оце всі ці персонажі обкрадають українських пенсіонерів, українських лікарів і вчителів, українських шахтарів, металургів, будівельників, селян, безробітних. Це всі вони, виводячи в офшори гроші і не сплачуючи мільярдні податки із своїх мільярдних статків, зробили Україну бідною, перетворили українців на жебраків. Це вони, не сплачуючи податків, сьогодні змушують нас іти по всьому світу з голою задницею і з простягнутою рукою, просячи, принижуючись перед усім світом, просячи, дайте нам подачку мільярд туди і мільярд сюди, який вони знову розкрадуть. А взамін ми повинні піднімати пенсійний вік, продавати землю, скорочувати лікарні, дитсадки, школи, не ремонтовані дороги, літр молока по 2 гривні, космічні ціни на ліки, на продукти харчування, на комунальні послуги. на газ. Це все плата за корупцію, за корупцію тих, хто при владі. Чому ми три тижні не могли добитися розгляду цього питання в парламенті? Тому що персонально Президент Порошенко блокує антикорупційне розслідування. Тому що Президент Порошенко впродовж багатьох років заробив свої статки на тому, що не платив податки і виводив гроші в офшори. Точно таку ж собі він набрав компанію, прийшовши до влади, розставив всіх своїх бізнес-партнерів на державні посади і перетворили сьогодні Україну і державну владу на годівницю, на власну годівницю, яка їх збагачує. Сьогодні в Україні фактично збудована корупційна система, на вершині якої Президент України Петро Порошенка. Вся ця корупційна вертикаль – голова Національного банку, Фонд гарантування вкладів, Міністерство енергетики, Національна комісія з питань регулювання ринку комунальних послуг, більшість у парламенті і цілий ряд інших установ, всі вони працюють на один інтерес – на корупційний інтерес, на власне збагачення, на обкрадання українських громадян. От до чого ми з вами дійшли після Майдану, коли мафіозна, корупційна структура, де вихідці із бізнес-корпорації "Рошен". Я з повагою ставлюсь до десятків тисяч працівників, які працюють в корпорації "Рошен". Я бажаю, щоб цих людей було значно більше, тому що це українці, вони отримують зарплату і вони мають можливість годувати свої сім'ї. Але не сприймаю, коли Президент України не платить податків. Який інвестор сюди прийде? Хто сюди принесе грошей? Який закордонний інвестор сюди прийде, коли вони бачать, що Президент боїться вести власний бізнес в Україні, яку він очолює? Що Президент не платить податків? Що Президент в офшорних помийках ховає свої статки для того, щоб мінімізувати доходи і, щоб не поділитися з українцями своїми заробленими в Україні коштами. Як Президент може вимагати чогось від малого, від середнього бізнесу, від людей, які на базарах торгують, від людей, які заробляють тяжкою працею, коли він всьому світу демонструє неповагу до українців, прагнення обібрати українців. Прагнення заробити статки на українцях: на селянах, на пенсіонерах, на шахтарях, на дітях, на інвалідах, на бомжах, які бомжують, бо їх викинули хати і їм немає за що жити. От на чому вони свої статки роблять. Усі українці скидаються по копійці, щоб підтримати армію, щоб не закрили школу в селі, щоб не закрили лікарню, щоб відремонтувати дорогу. А влада корупційна, грабіжницька, маючи мільярди, їх не платить, не платить податків, не виконує свої конституційні обов'язки. Хтось із відомих сказав: "Для того, щоби грабувати народ, не треба мати великого розуму – треба не мати совісті". Оті, хто сьогодні керує країною – це люди, які не мають совісті. Це люди, які не мають серця, це люди, які забули про Бога, тому що обкрадати бідних і голодних в нинішній час , це злочин. І я пропоную притягнути їх до відповідальності.

Ключевые слова: Коррупция, Петр Порошенко.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 

© Павленко & Носов 1745 Extra Web Top