Выступления членов фракции «Партія "УДАР"» в Верховной Раде Украины

На этой странице собраны выступления членов определенной фракции в зале заседаний Верховной Рады Украины. Общий список выступлений народных депутатов всех фракций находится здесь.

Пинзеник Віктор Михайлович

Віктор Пинзеник
Партія "УДАР"
4/07/2013 21:23

Сказати, шановні народні депутати, сказати, що я вражений сьогоднішнім днем, це нічого не сказати, мені рідко випадало в своїй долі слухати стільки і чути стільки непрофесійних рішень. Мій виступ не має відношення до цілі, до якої хоче спрямувати кошти державного бюджету. Я тільки вражений, що ви ділите. Мені важко зрозуміти що. Я хотів би нагадати деякі цифри того, що відбувається в Україні. Минулого року бюджет України, загальний фонд складав 288 мільярдів гривень. На цей рік Законом "Про бюджет" затверджено доходи 322. Це майже на 10 відсотків більше. Пройшло півроку, називаю вам цифри виконання. Минулого року за півроку отримано доходів 142 мільярди. За цей рік, половину – 141, приріст – 0,6. Це означає, що ми йдемо з недовиконання бюджету з діркою додатковою 30 мільярдів гривень. Насправді ситуація ще гірша. Чому? Планом на рік передбачено, що Національний банк перерахує до державного бюджету 16 мільярдів гривень, по 4 мільярди в квартал. Пройшло півроку, він перерахував 10 мільярдів. Якщо зробити корекцію на цей показник, то доходи бюджету зменшились. В червні ситуація різко погіршилася. Доходи бюджету впали на 7,5 відсотків. В мене виникає питання: куди ви ведете країну? Називаю вам ще цифри. Дірка бюджету, яка затверджена законом – 50 мільярдів гривень. 30 мільярдів – невиконання бюджету по доходах, це 80 мільярдів, плюс 50 мільярдів державних гарантій. Схаменіться! В нас борг 550 мільярдів гривень. Цього року ви плануєте додати ще 100 мільярдів. Зупиніться нарощувати борги. Країна потребує перегляду бюджету. Країна потребує секвестру видатків бюджету, а не нарощування доходів. Країна потребує закриття податкових схем. І не таких схем, як ви прийняли рішення по Кіпру. Я пропоную повернутися до професійних економічних рішень. Країна в дуже непростій економічній ситуації.

Ключевые слова: Государственный бюджет.

Геращенко Ірина Володимирівна

Ірина Геращенко
Партія "УДАР"
3/07/2013 10:28

Шановні колеги! Кожному з нас наш мандат давали мільйони виборців. Чи готовий кожний з вас сьогодні, щоб цей мандат забирав куплений Президентом і його адміністрацією суд. Я хочу звернутися до Спікера Верховної Ради пана Рибака від нашої фракції, від мільйонів українських виборців. Пане Рибак, ви зверталися до судів: апеляційного, касаційного, а треба було звернутися зразу до Президента України. Тому що цю ганьбу, яку сьогодні начебто приймали суди, писалися на Банковій. І тільки там приймалося рішення, щоб забрати мандати у двох наших колег. Я хочу сказати, пане Рибак, на жаль, що сьогодні ви порушуєте Конституцію України. Тому що стаття 81 основного Закону України, про який Президент і вся партія влади згадує рівно раз на рік – 28 червня дає виключно п'ять випадків, коли можна позбавити депутата права отримати його мандат. І ці випадки не підпадають ані під випадок з Домбровським, ані під випадок з Балогою. Тому це є пряме порушення Конституції, до якого, на жаль, сьогодні вдається наш шановний спікер. Ми хочемо чітко оголосити, чому це відбувається сьогодні. Та тому що в більшості немає 226 голосів. І це, шановні незалежні депутати, в першу чергу для вас сигнал. Голосуйте, як потрібно цій більшості, ви маєте проголосувати за векселі, ви маєте проголосувати за всі лобістські закони, ви маєте проголосувати так, як це потрібно Януковичу, Азарову, інакше завтра черговий суд якоїсь там районної інстанції забере у вас мандати, які вам видали мільйони українців. А ми всі будемо як вівці на закланні це терпіти. Наступними в цьому череді будете ви, шановні члени Партії регіонів. Тому що Президентові України прекрасно відомо, яке недовольство зріє у ваших рядах. І оцим рішенням наступним будуть бити і тримати за жабри всіх вас, дорогі колеги, тому що ви маєте бути покірними. І, знаєте, зараз Партія регіонів киває головою, що я говорю правду. Так ось ми разом з вами сьогодні – парламент маємо об'єднатися навколо того, щоб захистити Конституцію України, яка сьогодні порушується Президентом як її гарантом. Балога і Домбровський – наші колеги і вони мають бути в цьому залі, і виконувати свої повноваження. Якщо ми говоримо про те, що тут змінюється волевиявлення виборців, так давайте нехай суд полишить мандатів тих зрадників і тушок, які порушили волевиявлення виборців, коли вони взяли мільйони і змінили своє політичне вподобання і це вимагають виборці під Верховною Радою. Є такий Кутовий не в нашій фракції, наш Тарас Кутовий – чесна людина, а тушка, яка зрадила виборців в Обухові, ще от тут от сидять, очі ховають в першому ряду зараз. Ганьба вам! Ви маєте піти з парламенту, а Балога і Домбровський мають сидіти тут.

Ключевые слова: Конституция Украины, Диктатура, Виктор Янукович.

Кличко Віталій Володимирович

Віталій Кличко
Партія "УДАР"
2/07/2013 10:22

Шановні колеги! На сьогоднішній день головним завданням нашим, парламентаріїв, є ухвалення законів щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. А про які європейські стандарти ми можемо говорити після того, що створюється в країні?! Де міліція ховається від людей, поливаючи їх газом, відстрілюючись. Про які права та безпеку громадян ми можемо говорити? Четверо депутатів нашої фракції зараз виїхали до Миколаївської області, щоб розібратися на місці з ситуацією. Ми вважаємо, що міністр внутрішніх справ повинен нести персональну відповідальність за дії співробітників правоохоронних органів. Міністр МВС Захарченко повинен прийти зараз до парламенту і прозвітувати щодо протиправних дій міліції не тільки в Миколаївщині, а взагалі в країні. А те, що сьогодні сталося вночі, це показова ситуація. За останні тижні – напади на журналістів, стрілянина. У Первомайську зухвале побиття та зґвалтування, ДТП – і все це бездіяльність, але, гірше, за участю міліції. Чи є в країні правоохоронні органи? Тут має йтися не тільки про відставку міліцейського начальства, безкарність за усі безчинства міліції продовжує нові злочини ще більш цинічні і страшні, і уже, як ми бачимо, викликає народні бунти. Правоохоронні органи перетворюються на угрупування бойовиків, які утримують у страху мирних людей, прикриваючи один одного. Відповідальність за такі дії повинен нести міністр внутрішніх справ персонально. І це буде теж підтвердження європейських прагнень України.

Ключевые слова: Виталий Захарченко, Милиция, Бандитизм.

Розенко Павло Валерійович

Павло Розенко
Партія "УДАР"
20/06/2013 11:15

Я хотів би прокоментувати от ці от всі воплі на рахунок того, що хтось там не хоче голосувати і працювати до кінця робочого дня. Так я хочу сказати нашим виборцям. Шановні наші виборці, сьогодні на порядку денному Верховної Ради України немає жодного поки питання, які б збільшували ваші доходи або покращували ваше життя. Тут немає жодного законопроекту сьогодні на розгляді Верховної Ради, які б збільшували пенсії, які б збільшували соціальний захист населення, які б збільшували заробітні плати або інші соціальні виплати. Немає сьогодні цього в порядку денному Верховної Ради України. Сьогодні на порядок денний винесені лише відверто лобістські і бандитські корупційні законопроекти. Знов законопроекти по векселям, знов законопроекти щодо Мінздоху і нищення Пенсійного фонду та фондів соцстраху в України. Знов невідомо які зміни до державного бюджету України, які лише збільшують фінансування центральних органів виконавчої влади, а не збільшують соціальні зобов'язання держави. Тому, звичайно, в такому розгляді порядку денного фракція "УДАР" бачить лише намагання влади протягнути власні інтереси, а не добробут громадян.

Ключевые слова: Кабинет Министров Украины, Коррупция.

Розенко Павло Валерійович

Павло Розенко
Партія "УДАР"
20/06/2013 10:41

Я не збирався, власне, виходити на цю трибуну і говорити пропозицію фракції щодо цього питання, адже Наталія Агафонова абсолютно професійно і чітко довела цю позицію. Але вчорашні події, які зірвали, власне, український Інтернет, мене вимусили зараз взяти слово і говори про те, як Рахункова палата виконує в тому числі функцію щодо контролю за видатками державного бюджету. Вчора на сайті "Української правди" було яскраво показано в статті про те, як використовуються кошти на харчування дітей-інвалідів. Як Міністерство соціальної політики через абсолютно корупційні механізми проганяє ці державні кошти, які спрямовані на найменш захищених наших громадян через фірми-прокладки фактично собі в кишені. І тому фракція "УДАР" не може залишити вчорашню статтю в "Українській правді" без свого розгляду. Тому ми сьогодні вимагаємо, перше, Володимире Васильовичу, завтра – день уряду. Ми вимагаємо, щоб в рамках дня уряду тут стояла Королевська і чітко сказала та оприлюднила свою офіційну позицію щодо вчорашньої статті. Друге. Це запит від всіх 42 депутатів фракції "УДАР" до Генерального прокурора, щоб він і до керівника Рахункової палати, щоб він перевірив факти наведені вчора в статті щодо розкрадання коштів для дітей-чорнобильців. Третє питання. Ми просимо Президента сьогодні відсторонити від виконання обов’язків всіх учасників цього корупційного скандалу – це наша принципова вимога. І четверте, наша Рахункова палата негайно здійснити перевірку використання коштів Міністерства соціальної політики. Цей бардак і ця корупція повинна бути припинена, це вимога фракції "УДАР".

Ключевые слова: Коррупция, Наталья Королевская.

Пинзеник Віктор Михайлович

Віктор Пинзеник
Партія "УДАР"
19/06/2013 11:11

Про денонсацію Чорноморського флоту

Шановний головуючий, шановні народні депутати, у мене в руках текст Харківських угод. Я їх читав вздовж, впоперек, спереду, ззаду. І хотів збагнути, для чого підписали цю угоду? І в даному випадку я хотів би привернути увагу на економічний аспект угоди. Кажуть, що ми нібито отримали знижку в 100 доларів на тисячу кубометрів ціни. Читаю вам статтю 2 цієї угоди. "При ціні 333 долари США і вище за тисячу кубометрів газу зниження складе 100 доларів США". Але, мабуть, мало хто удосужився прочитати наступне речення цієї угоди. Зачитую вам. "Ці додаткові кошти підлягають обліку за підсумками кожного календарного року зростаючим підсумком і визнаються як зобов'язання України". Поясню це людською мовою. Ми вам даємо знижку, але оформляємо вам це боргом України перед Російською Федерацією.

Ключевые слова: Российский империализм, Оккупация, Черноморский флот.

Пинзеник Віктор Михайлович

Віктор Пинзеник
Партія "УДАР"
18/06/2013 16:41

Звіт про виконання Державного бюджету за 2012 рік

Шановний головуючий! Шановні народні депутати! Бюджет можна оцінювати з точки зору цільового спрямування коштів та їх ефективності. Але є інший аспект бюджету, - його збалансованість. І саме на цій частині, на цьому аспекті бюджету я хотів би детальніше зупинитись. Минулорічний бюджет вирізнявся унікальною нереальністю доходів. Фактичні доходи загального фонду Державного бюджету минулого року виявилися на 10 відсотків або на 33 мільярди гривень менше, ніж було затверджено Законом про бюджет. Нестачу коштів було покрито звичним, але не дуже небезпечним способом – нарощуванням боргів. Минулого року борги переростили на 42,4 мільярда гривень. Бюджетна політика минулого року знову повернула в сторону нарощування дефіциту і боргів. Перша версія бюджету передбачала дефіцит – 25 мільярдів гривень. 38 так званих поліпшень бюджету збільшили нестачу коштів до 38,8 мільярда гривень. У поданому нам звіті дефіцит бюджету надається вже в сумі 53,4 мільярда гривень або майже 4 відсотків ВВП. За моїми оцінками, реальна цифра дефіциту бюджету – 70 мільярдів гривень або 5 відсотків ВВП. Але і це ще не кінцева цифра. В цьому залі звучала сьогодні інформація, яку я хочу підтвердити. З середини минулого року на рахунках уряду не було коштів. Днями на казначейському рахунку уряду було 8 мільйонів гривень. У зв'язку з цим з минулого року ми стали стикатися з явищем несплати бюджетних зобов'язань, невиконання бюджетом зобов'язань за виконані роботи. Це не що інше, як дефіцит бюджету. У парламенті зараз гуляє кілька законів щодо векселів, ми сьогодні слухали їх. Якими збираються оформити бюджетні зобов'язання попереднього року. У зв'язку з поданим звітом я хотів би задати вам, всім нам, кілька простих питань. Яку цифру видатків ми збираємося затвердити сьогодні постановою, якщо векселями збираються оформити заборгованість минулого року? На видатки якого року будуть віднесені ті видатки, які збираються оформити векселями? На дефіцит бюджету якого року збираються віднести видатки, які збираються оформити векселями? Минулого року уряд відродив вкрай небезпечну дорогу нарощування боргів – життя в дефіцит. Минулій рік вже в історії. Про цю історичну тенденцію можна було б вже не говорити, якби не повторилась ситуація цього року. Бюджет цього року затверджений із зростанням на 9,2 відсотка загальний фонд державного бюджету. Ми вже маємо п'ять місяців або майже половину року, ми маємо фактичне зростання на 2,4 відсотка або в 4 рази менше. За моїми оцінками бюджет цього року не буде виконаний на 20-25 мільярдів гривень або дефіцит бюджету виявиться в півтора рази більше ніж затверджено законом. В таких умовах уряду слід припинити сіяти ілюзію в суспільстві про небачені ресурси, які збираються поділити під час чергового перегляду бюджету. Чесна, відповідальна перед країною, перед економікою, перед людьми політика вимагає зовсім іншого секвестру бюджету і закриття будь-яких лазівок уникнення оподаткування. П'ятий рік підряд я закликаю уряду зійти з дороги нарощування боргів, припинити затягувати борговий зашморг на шию українських громадян та її економіки.

Ключевые слова: Государственный бюджет.

Кличко Віталій Володимирович

Віталій Кличко
Партія "УДАР"
18/06/2013 10:10

Шановні колеги, впевнений, що не потрібно розказувати, що в Україні дійсно на сьогоднішній день склалася критична ситуація. Стан економіки, як говорив попередній доповідач, дійсно жахливий. І соціальних зобов'язань, які лада взяла на себе, не виконує. На цьому плані рівень довіри до влади стрімко падає. А готовність громадян до протестів зростає. Більш чверті громадян заявляють, що готові вийти на вулицю. Приклад Туреччини показує, що приводом може стати будь-що і достатньо буде маленької іскри. Влада, яка звикла до безвідповідальності і до безкарності дає приводи щодня. На сьогоднішній день розповсюджуються чутки про якихось там "тушок". Так, дійсно, на депутатів опозиційних є великий тиск. Великий тиск на родичів, друзів. Розповсюджуються чутки, що у фракції "УДАР" є так звані "тушки". Я ще раз хочу заявити, це – провокація. І фракція "УДАР" залишається монолітною. Також поширюється тиск на громадських активістів. Зокрема, кричущий факт протиправних дій щодо керівника броварської організації партії "УДАР". Спочатку його позбавили адвокатської ліцензії, погрожували, а потім – спалили машину за те, що він захищав громадських активістів, які протестували проти знищення парку. Відповідні матеріали ми передаємо до Генеральної прокуратури. Настав час для дуже серйозної розмови. І також настав час для відповідальних рішень. Саме тому вимагаємо, щоб Президент перестав ховатись і зневажати людей. Він повинен виконати свій обов’язок – особисто представити бачення розвитку країни і провести змістовну дискусію тут, в парламенті, з депутатським корпусом. Однак, ми бачимо, що Президент такого бажання не має. Його не цікавить результат, бо він не зацікавлений, щоб парламент працював як незалежний законодавчий орган. Тому ми переконані, кулуарна зустріч лідерів опозиційних фракцій з Президентом Януковичем в Адміністрації Президента не має сенсу і не вирішить жодної проблеми. Найкращим способом забезпечити роботу парламенту залишається діалог. У нас єсть приклад цього – підготовка законів, необхідних для європейської інтеграції і безвізового режиму з Європейським Союзом, над ними працювала робоча група з представників влади та опозиції, вносились всі необхідні зміни і тоді ці закони отримають навіть конституційну більшість в залі. Ми вимагаємо запровадити цю процедуру ля усіх законів, важливих для економіки, соціальної політики та прав людини. Група з рівним представництвом від влади і опозиції повинна готувати ці законопроекти о розгляду, тоді робота, тільки тоді, робота буде результативною. І тоді не виникатиме підстав для блокування парламенту, коли не будуть протягувати по кілька разів вексельні схеми, щоб замінити гроші папірцями. Не буде шахрайства із призначенням виборів, і не буде робота парламенту співучасником позбавлення депутатів депутатського мандату. Парламент повинен працювати не над лобістськими законами, вигідними оточенню Президента, а над тими, які на сьогоднішній день необхідні людям.

Ключевые слова: Виктор Янукович, Репрессии.

Наливайченко Валентин Олександрович

Валентин Наливайченко
Партія "УДАР"
5/06/2013 14:07

Про денонсацію угоди з Республікою Кіпр

Шановний пане Голово, шановні народні депутати, шановні громадяни України! Насправді сьогодні в цій залі обговорюється, чи буде припинено викрадення з українського бюджету мільярдів гривень. Ті, хто не знає цих цифр, їх озвучив керівник свого часу податкової адміністрації, а зараз один із членів уряду Партії регіонів. Ціна питання – 50 мільярдів гривень щорічно. Шановні громадяни, якщо хтось говорить вам і брешуть, що неможливо підвищити пенсії, то це саме ті люди, які кришують корупцію в цій країні. Так, у них дуже дорогі адвокати. Ви сьогодні їх чуєте, вони розповідають про якісь юридичні штучки або неможливості. Фракція "УДАР" Віталія Кличка" відверто вам каже, що чесна відповідь – це розірвати цю угоду. Раз. Друге. Організувати розслідування відмивання грошей, тобто викрадення ваших грошей з бюджет у і повернення їх в Україну. Міжнародні механізми є: ФАТФ, Федеральне бюро розслідувань, Російська Федерація і всі наші сусіди, які нам допоможуть в цьому. І третій момент. Розірвання цієї угоди означає обов'язкове опублікування всіх тих надзвичайно багатих і не дуже власників, які заховали народні гроші саме в цих офшорах. Саме тому ви чуєте такий опір, саме тому так багато брехні навколо цього питання. Наша принципова позиція команди Віталія Кличка. Кожен народний депутат, який є чесним, має проголосувати. Кожен громадянин України, якому депутати мають прозвітувати, має почути і перевірити, щоб депутат його з округу або з тієї політичної сили, за яку він голосував, показав, що він не крав гроші з бюджету і готовий ці гроші повернути в бюджет України. Тому ми закликаємо і висловлюємо принципову позицію всієї фракції "УДАР" Віталія Кличка". Проголосувати, перестати красти гроші з бюджету, а вкрадене повернути в економіку України.

Ключевые слова: Государственный бюджет, Коррупция, Кипр.

Пинзеник Віктор Михайлович

Віктор Пинзеник
Партія "УДАР"
5/06/2013 13:44

Про денонсацію угоди з Республікою Кіпр

Шановний Володимире Васильовичу, шановні народні депутати, вносячи проект Закону про денонсацію Угоди між Радянським Союзом з Республікою Кіпр, я дуже добре знав, що урядом підписана Конвенція про уникнення подвійного оподаткування, яка завтра підлягатиме, буде розглядатися для ратифікації. Який мотив того, що я вніс цей проект закону? Справа в тому, що підписана урядом угода не є доброю для України. Я вживу всього-на-всього один аргумент, один принципово важливий момент. Час від часу ми в пресі бачимо повідомлення про те, що якесь українське підприємство чи якісь інші активи продаються за досить не маленькі суми. Звичайно, продаються через Кіпр. Звичайно, ніяких податків в український бюджет при цьому не сплачується. Україна має десятки угод про уникнення подвійного оподаткування з іншими країнами і це нормальні стандартні угоди, де такі доходи підлягають оподаткуванню. Єдина угода, де такого оподаткування не передбачено, є угода, яку нам пропонують ратифікувати. Це не єдине відхилення. Я назвав одне із найбільш принципових відхилень. В даному разі я жодним чином не хотів би звинуватити уряд в тому, що така угода підписана. На жаль, будь-який уряд опинився в подібній ситуації. Поясню чому. Давши право на життя в свій час угоді між Радянським Союзом і Республікою Кіпр, Україна поставила себе вкрай не вигідну переговорну позицію. Новий варіант угоди потрібний Україні. Але наші партнери, їх влаштовує існуючий стан речей. Як розв‘язати цей серйозний клубок, як вирулити Україні? В 2008 році мені особисто доводилось займатися Угодою з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. На той момент попередній уряд підготував цілком нормальну, стандарту угоду. Це була нормальна угода для підписання. Чотири рази підписання цієї угоди відкладалось не з української сторони. Два рази це було в 2007 році і два рази в 2008 році. В кінцевому рахунку наші партнери відмовились підписувати стандартний, нормальний проект угоди. Наш уряд запропонував і вніс до парламенту в цей час проект Закону про денонсацію Угоди між Радянським Союзом і Кіпром. Сам факт денонсації був добрим поштовхом, буквально в швидкому темпі міністр фінансів Кіпру прилетів до України для пошуку прийнятного компромісу. На жаль, з певних причин закон, який подавався урядом про денонсацію Угоди з Республікою Кіпр, не був ратифікований. Що ми пропонуємо зв’язку з нинішньою ситуацію зараз. Якщо уряд справді хочу врегулювати проблему оподаткування з Кіпром, якщо це відповідає бажанням присутніх в залі народних депутатів, ми повинні були б зробити два правильні кроки. Крок перший. Завтра буде голосуватись конвенція. Не ратифікувати цю конвенцію. Друге. Проголосувати сьогодні Закон, або попередній, або цей закон, про денонсацію Угоди між Радянським Союзом і Республікою Кіпр. Такі два кроки через місяць дозволять дуже швидко підготувати стандартну угоду про уникнення подвійного оподаткування. Це буде вже не наш інтерес, це буде інтерес, в першу чергу, нашого кіпрського партнера. Якщо ми хочемо, щоб десятки мільярдів гривень працювали в Україні для громадян України, для економіки України, для бюджету України, а не обслуговували економіку іншої країни і інтереси купки олігархів, ми повинні проголосувати за ці два рішення.

Ключевые слова: Государственный бюджет, Коррупция.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 

© Павленко & Носов 1151 Extra Web Top