Щодо впорядкування проведення перевірок

Этот законопроект направлен на обуздание террора многочисленных контролирующих органов, которые не дают бизнесу спокойно работать. Давление на предпринимателей уничтожает рабочие места и плодит в стране тотальную коррупцию. Принятие этого законопроекта способствовало бы уменьшению давления на бизнес, увеличению деловой активности и подъему украинской экономики.

Обсуждение законопроекта депутатами Верховной Рады Украины

На этой странице собраны выступления депутатов Верховной Рады Украины по теме обсуждения определенного закона или постановления парламента. Подробная информация о данном законе или постановлении находится здесь. Общий список выступлений народных депутатов по всем темам находится здесь.

Кириленко Іван Григорович

Іван Кириленко
ВО "Батьківщина"
20/11/2013 13:17

Щодо впорядкування проведення перевірок

Друзі, є закони, які цілком логічно є продуктом зусиль і народного депутата, і громадських об'єднань, і профспілкових об'єднань. І тоді в зал виходить дуже підготовлений, ґрунтовний документ. Є закони, які пише депутат, який на собі відчув серцем, душею, долею своєю відчув, що це – подих життя, що це треба негайно врегульовувати. І такі закони якраз лягають на душу і нам, і суспільству. Такий закон – закон Григорія Смітюха, який він пропонує. Я хотів би вже це називати законом. Григорій Євдокимович, на жаль, поки що це – проект, і, мабуть, проектом і залишиться. Бо, на превеликий жаль, на превеликий жаль, те, що ви написали, ви ж забираєте кормушку, ви ж корито забираєте! А як же жити цій багатосоттисячній армії без цього корита? Як жити? Ви на собі, напевно, відчули, будучи у витоків одного з найкращих, одного з найбільших садівничих господарств України, на собі, напевно, вже відчули. Але ж ви, розумієте, ви сьогодні в тій команді, де, мабуть, ви по мінімуму відчули. Якщо завтра ситуація поміняється, буде те, що під Києвом, під Дніпропетровськом, під Запоріжжям: по груди в бур'яні зарослі сади. Бо це результат отих нищівних перевірок – згорнутий бізнес, згорнуте виробництво. Тому ті вражаючі цифри, які ви назвали, під ними можна тільки підписатися. Монополізована економіка, де 90 відсотків, все в руках чотирьох-п'яти олігархів, які спростили собі оподаткування, які його оптимізували. Через офшори прокачують, безперервно цей насос працює: без податків туди, без податків сюди як інвестиція… і насос… А з кого ж брати? З кого? Та з отаких небораків, за яких ви сьогодні підняли голос, і ми вас у цьому відношенні підтримуємо. На превеликий жаль, "українського симиренка", яким я вас називаю, оця частина залу, від якої залежить прийняття цього закону, не підтримає. Друзі, а може все-таки схаменімось та підтримаємо? Великий закон сьогодні в зал внесений. Великий, значний, суттєвий! Без нього не бачити нам майбутнього! Яка Європа з таким шаленим тиском на тих, хто ще щось шевелиться, щось робить! Яка відкрита економіка, яка лібералізація! Про що ми говоримо друзі? Я прошу схаменутися. Ніякого повторного, ніяке на доопрацювання, в цілому – першому і другому читанні. Хай трошки люди зітхнуть, які в цій країні залишились.

Ключевые слова: Коррупция, Либерализация.

Мирний Олександр Борисович

Олександр Мирний
ВО "Свобода"
20/11/2013 13:13

Щодо впорядкування проведення перевірок

Партія регіонів не готова підтримувати цей законопроект. Чому? Тому що цей законопроект дійсно починає застосовувати, якщо він почне діяти на ті державні, підкреслюю державні важелі і механізми, якими сьогодні можна ставити на місце строптивих, неслухняних і неугодних підприємців. Чому так відбувається? Для мене особисто це загадка. Ми прекрасно розуміємо, що таке перевірки? Перевірки – це на сьогоднішній день... і ті люди, що перевірять, – це каральні загони партій, які в першу чергу дбають про те, щоб на місцях, підкреслюю, на місцях всі ходили правильно, дихали правильно і дивилися в правильну сторону. І ми нічого, на жаль, поки що не можемо це зробити. Врешті-решт у представників Партії регіонів не витримують нерви, і вони кажуть: досить. На що ця маса, якої зараз немає в залі, каже: ні, нас влаштовує та ситуація, яка є. Нас вона не влаштовує. Україну вона не влаштовує. Не влаштовує десятки тисяч підприємців. Не влаштовує тих людей, які можуть завтра бути без робити, без зарплати. Не влаштовує державні фонди, які недоотримують. Не влаштовує державний бюджет, який не наповнюється. Але чиновницька рать стоїть на місці і буде стояти до кінця.

Ключевые слова: Диктатура, Репрессии.

Кучерук Микола Герасимович

Микола Кучерук
ВО "Батьківщина"
20/11/2013 13:10

Щодо впорядкування проведення перевірок

Шановні колеги, сьогодні піднялося питання, яке дуже вкрай важливе для України. Чому? Тому що сьогодні фактично весь бізнес вирішив іти паралельно з державою Україна. Що значить паралельно? Це значить, не потрапляти у лоно тих контролюючих органів, які сьогодні працюють. Ми прийняли ті закони, той ганебний Податковий кодекс, який дозволив нищити наші робочі місця. І що ми бачимо сьогодні? Сьогодні просто ліва половина залу повністю відсутня. А хто говорить про перевірки, про тиск? Якраз підприємці. Де саме більше бізнесу? Звичайно, це бізнес східних регіонів. Скажіть, будь ласка, як ви захищаєте ваших підприємців від того, що будь-який чиновник має право прийти на підприємство і фактично повісити пломбу і сказати, що на сьогодні це підприємство працювати не буде? Для чого це робиться? А для того, щоби розвивалася в Україні корупція. Для того, щоб чиновницька братія взяла верх. І як правильно говорив доповідач, поки ми як парламент України не повернемося до наших промисловців, до того реального сектору, який дійсно робить національний продукт України, доти ми будемо так жити. А чому так живемо? А я вам скажу чому. Тому що зараз весь бізнес, будь-який бізнес, це вважається, що це бандити, які не хочуть віддавати державі свої власні кошти. От поки буде татка система, в нас нічого працювати не буде. Це я вам говорю свідомо, знаючи реальний стан в будь-якій галузі. Тому ми повинні створити ті умови, щоб бізнес розвивався. А для того, щоб бізнес розвивався, то ми повинні зробити хоч цей маленький крок, дати надію для наших підприємств, що справді щось ми будемо робити, щоб вони розвивалися.

Ключевые слова: Коррупция, Либерализация.

© Павленко & Носов 1411 Extra Web Top